PROSTE I ZDROWE WĘDZENIE

Już od 2009 roku zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wędzarni elektrycznych oraz generatorów dymu. Od samego początku stawiamy na tradycję, ale także innowacyjność w wędzeniu. Dlatego nie tylko wciąż rozwijamy nasze produkty, ale także naszą działalność. Zaczynając jako jednoosobowa firma, udało nam się zbudować rodzinne przedsiębiorstwo z tradycją wędzarniczą. To właśnie dlatego naszą misją jest dać każdemu szansę na zdrowe i tradycyjne wyroby.

Rodzina przy stole z wędzonkami

TRADYCJA

Wędzenie to dla nas nie tylko polska tradycja smaku, ale także czas spędzony z rodziną przy wędzeniu oraz przy smakowaniu wyrobów. Jako rodzinne przedsiębiorstwo stawiamy nie tylko na utrzymanie tradycji naturalnego wędzenia, ale także na produkcję krajową. Do tego sami korzystamy z naszych produktów i dlatego jesteśmy w stanie zapewnić prosty, ale prawdziwy proces wędzenia naszym klientom.

Logo firmy Thermowind

INNOWACYJNOŚĆ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do wędzenia wciąż rozwijamy i ulepszamy nasz asortyment produktów. Wynikiem naszego zaangażowania i innowacyjności jest m.in. nasza wytwornica dymu, która została zastrzeżona w Urzędzie Patentowym oraz nasi zadowoleni klienci, którzy do dzisiaj dzielą się z nami swoim doświadczeniem i osiągnięciami w wędzeniu. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić zdrowy proces wędzenia poprzez zastosowanie filtru dymu w naszych wędzarniach.

Zrębki wędzarnicze

UNIWERSALNOŚĆ

Zależy nam na tym, aby każdy, kto ma ochotę, mógł wędzić. Obojętnie czy jesteś początkującym, doświadczonym lub profesjonalnym zadymiaczem. Nasze wędzarnie elektryczne i generatory dymu są łatwe w obsłudze i umożliwiają proste oraz zdrowe wędzenie.

Na dodatek zdecydowaliśmy się na wykorzystanie uniwersalnych zrębków do procesu wędzenia. Dlatego nasi klienci mogą postawić na swobodę przy wyborze producenta oraz drewna, z jakiego zostały zrobione zrębki. A jeżeli już posiadasz wędzarnię innego producenta to zawsze możesz skorzystać z naszego uniwersalnego generatora dymu do wędzenia na zimno.

Stal nierdzewna do wędzarni elektrycznych

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dzięki temu, że sami korzystamy z naszych wędzarni, jesteśmy w stanie lepiej kontrolować jakość naszych produktów. M.in. dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie blachy nierdzewnej, aby zapewnić niepowtarzalną jakość wędzarni i generatorów dymu oraz ich odporność na temperaturę, korozję czy warunki atmosferyczne.

Osoba dodająca opinię o produkcie

OPINIE O THERMOWIND

"Witam, jeśli ktoś nadal zastanawia się jeszcze jaką firmę wybrać to niema sensu dalej szukać.

Jakość wykonania jest wręcz perfekcyjna, i co najważniejsze materiał z którego jest wykonany Thermowind jest bezpieczny i wykorzystywany typowo w gastronomii. Wędzarnia jest praktycznie długowieczna i niezniszczalna, a do tego łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu. Realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko, w razie pytań bardzo miłe i fachowe doradztwo właściciela.

Z czystym sumieniem POLECAM, jak dla mnie 100% POZYTYWNIE"

- Waldemar B.

POSTAW NA ŁATWE I INNOWACYJNE WĘDZENIE

Przekonaj się już teraz o jakości naszych wędzarni elektrycznych oraz generatorów dymu. Odkryj nasze produkty i wybierz swój idealny model. Zdecyduj się już teraz na proste wędzenie i własne wyroby wędzarnicze.